לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772

אודות – עו"ד מיכל סיני

עורכת דין מיכל סיני עוסקת ב – 8 שנים האחרונות בייצוג נהגים בעבירות תעבורה על כלל סוגיהם, כגון: נהיגה בשכרות, נהיגה במהירות, תאונות דרכים נהיגה ללא רישיון וכיוצ"ב.

משרדנו פועל במקצועיות רבה ובודק את הראיות בתיק לגופם על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח. עבורנו הלקוח איננו עוד תיק.

למשרדנו ניסיון רב בניהול תיקי הוכחות בבית המשפט, כמו כן בניהול מו"מ מול התביעה המשטרתית.

משרדנו פועל בבתי המשפט השונים ברחבי הארץ.

עו"ד סיני:  "אי אפשר בלי רישיון נהיגה! לכן אני נלחמת עבור כל לקוח שלי, בין אם מדובר בעבירת תעבורה קלה או חמורה. מניסיוני, כשנאשמים בעבירות תעבורה דואגים לייצוג משפטי, הם זוכים בדרך כלל לתוצאה הרבה יותר טובה עבורם".

עו"ד מיכל סיני מייצגת בהצלחה כ 10 שנים, נאשמים בעבירות תעבורה. בעלת ניסיון רב בניהול תיקים בבתי המשפט בתעבורה וכן בניהול משא ומתן מול התביעה המשטרתית. 

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד מיכל סיניכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: לב.אין באמור לעיל ובאתר משפט תעבורה משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי או תחליף לכך; כמו כן התוכן באתר משפט תעבורה לא מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, ויש לקחת בחשבון שמידע משפטי מטבעו מתיישן. כל המסתמך על המידע באתר משפט תעבורה עושה זאת באחריותו המלאה ועל דעת עצמו בלבד!

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד מיכל סיני

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: רכב.
פרטי יצירת קשר:

עו"ד מיכל סיני
רחוב יגיע כפים 2,
בית פיילוט, קומה 2
תל אביב, 6777886

טלפון: 077-9974772


לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772


מידע חשוב נוסף