לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
03-9786678

בוחרים שירותי נוטריון בתל אביב?

בארצנו הקטנה, משרדי נוטריון רבים. בכל מקום בארץ ובפרט בתל אביב, לא נתקשה למצוא משרד נוטריון. אולם, האם יש הבדל בין משרדי הנוטריון השונים?

האם ישנה חשיבות לבחירה במשרד נוטריון כזה או אחר? בהחלט שכן.

לאור משמעותו הרבה של האישור הנוטריוני, חשוב מאוד שנפנה אל נוטריון תל אביב מקצועי. מיהו נוטריון מקצועי? נוטריון השומר על כללי האתיקה וגובה שכר, על פי התעריף האחיד.

כאשר פונים אל נוטריון מקצועי לקבלת שירותי נוטריון, נוכל להיות בטוחים כי האישור ניתן על פי הוראות הדין והוא תקף וכשר.

שירותי נוטריון – סקירה

בטרם נדון בהרחבה על שני הפרמטרים של נוטריון מקצועי, נביא להלן סקירה קצרה של שירותי הנוטריון השונים.

ראשית נבהיר כי הנוטריון אינו קובע אלו שירותים לתת, אלא ישנה רשימה סגורה של סמכויות, המופיעה בחוק הנוטריונים.

אישור נכונות תרגום, היא סמכות לה נדרש רבות הנוטריון, בעבודתו. זהו מסמך משפטי הכתוב בשפה זרה, תורגם על ידי מתרגם ועתה, נוטריון תל אביב, יקרא את התרגום ויאשר את נכונותו.

נוטריון עורך ייפוי כוח נוטריונים רבים, הנדרשים לציבור למשל, בעסקאות מקרקעין הטעונות רישום בטאבו.

סמכות נוספת שכיחה מאוד היא צוואה נוטריונית. אמנם, אין חובה לחתום על צוואה בפני נוטריון (הדין הישראלי מאפשר לערוך צוואה בצורות שונות ) אך אנשים רבים בוחרים לפנות אל נוטריון לעריכת צוואה, בשל מעמדה המשפטי. קשה יותר לטעון לפגמים בצוואה, כאשר היא נערכה בפני נוטריון תל אביב.

נוטריון תל אביב – שומר על כללי האתיקה

מקצועיותו של נוטריון, נמדדת בשני פרמטרים מרכזיים: האם הוא שומר על כללי האתיקה והאם הוא גובה את שכרו, על פי התעריף האחיד של הנוטריונים.

פרק ה' לחוק הנוטריונים, מוקדש כולו לכללי האתיקה המקצועית החלים על נוטריון. תפקידם, לוודא כי האישור הנוטריוני ניתן כחוק ובמקרים המתאימים בלבד.

מחפשים נוטריון למתן שירותי נוטריון? וודאו כי הוא מקפיד על כללי האתיקה:

1. הנוטריון נאמן לפונה: על הנוטריון לבצע עבודתו במסירות ובנאמנות.

2. התנהגותו מכבדת את המקצוע: אין בהתנהגותו של הנוטריון אי כיבוד המעמד והמקצוע.

3. שמירה על סוד מקצועי: חל איסור על נוטריון להעביר כל מידע שנמסר לו על ידי הפונה, לאחר, אלא אם צו עליו בית המשפט לעשות זאת.

נוטריון מקצועי – גובה שכר כחוק

הפרמטר השני למקצועיותו של נוטריון תל אביב, הוא אופן גביית השכר. נוטריון אינו רשאי לגבות שכר עבור שירותי נוטריון, על פי ראות עיניו.

הוא כפוף להודעת הנוטריונים בדבר מתן שירותים, המונה רשימה של כל שירותי הנוטריון ולצד כל שירות, מצוין מהו התעריף שיש לגבות עבורו.

הודעה זו חלה על כלל הנוטריונים בישראל, קרי, ישנו תעריף אחיד לשירותי נוטריון.

פירושו של דבר כי כל פונה יכול לדעת בדיוק, מהי עלותו של השירות הנוטריוני, לו הוא זקוק. אם פניתם אל נוטריון, אשר דורש שכר שאינו תואם את השכר האחיד, מדובר בנוטריון לא מקצועי.

בחרו נוטריון למתן שירותי נוטריון בחוכמה! וודאו כי הנוטריון שומר על כללי האתיקה המקצועית וגובה שכר, על פי הקבוע בתעריף האחיד. כך, תהיו בטוחים כי האישור הנוטריוני תקין וכשר.

עו"ד ספי גבאי: "כאשר אני מייצג נהג-נאשם אני תמיד נכנס לנעליו ומבין את רגשותיו במיוחד כאשר הזכות החוקתית שלו לחופש ותנועה עלולה להיפגע עקב פסילה ו/או מאסר ולכן אני נלחם עבורו עד להשגת התוצאה האופטימאלית".

עו"ד ספי גבאי בעל ניסיון רב בייצוג נהגים בעבירות תנועה שונות ובעל מומחיות מיוחדת בטיפול בתיקי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים וועדת הערר בתל בשומר. ליצירת קשר עם עו"ד ספי גבאי – 03-9786678

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד ספי גבאיכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות:לב.אין באמור לעיל ובאתר משפט תעבורה משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי או תחליף לכך; כמו כן התוכן באתר משפט תעבורה לא מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, ויש לקחת בחשבון שמידע משפטי מטבעו מתיישן. כל המסתמך על המידע באתר משפט תעבורה עושה זאת באחריותו המלאה ועל דעת עצמו בלבד!

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד ספי גבאי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות:מטוס.
פרטי יצירת קשר:

עו"ד ספי גבאי
רחוב יגיע כפים 2,
בית פיילוט, קומה 2
תל אביב, 6777886

טלפון: 03-9786678


לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
03-9786678


מידע חשוב נוסף