לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772

גירושין? ייעוץ עם עו"ד דיני משפחה

גירושין הפכו בשנים האחרונות ל"מכת מדינה". סטטיסטיקות עדכניות מראות, כי כל זוג שלישי בישראל עובר הליך גירושין. בארצות הברית, סטטיסטיקה זו עומדת על אחד מכל שני זוגות המתגרש. נוכח מספרים אלו, למרבה הצער, יש להיות ערוכים למצב בו התא המשפחתי עלול להתפרק. לשם כך, בטרם פניה להליך גירושין, חשוב להיוועץ בעו"ד דיני משפחה ממשרד עורכי דין בישראל.

ייחודו של הליך הגירושין

הליך גירושין טומן בחובו שאלות משפטיות אך גם שאלות פסיכולוגיות. ברצוננו לפנות להליך גירושין על ידי עו"ד דיני משפחה ממשרד עורכי דין בישראל, עלינו לזכור כי במסגרת הליך הגירושין יעלו סוגיות הנוגעות לכל תחומי החיים- שאלות כלכליות, שאלות בנוגע לילדים המשותפים וכד'.

על כן, חשוב לפנות לייעוץ על ידי עו"ד דיני משפחה ממשרד עורכי דין בישראל, המכיר את המאטריה הרלוונטית. יש לזכור אף כי בין בני זוג, בטרם גירושיהם, לרוב ניטשים סכסוכים, חלקם אף סכסוכים מרים, אשר מהלך סכסוכים אלה יש אף בו כדי להשפיע על תוצאות הליך הגירושין.

כיצד מתנהל בישראל הליך גירושין?

בישראל ישנם שני בתי משפט הרשאים לדון בהליך גירושין (הכוונה לענייני רכוש, מזונות, משמורת ילדים ועוד), כפי שיוסבר על ידי עו"ד דיני משפחה ממשרד עורכי דין בישראל. את הליך הגירושין ניתן לקיים בבית הדין הרבני, או בבית המשפט לענייני משפחה. סמכויותיהם המלאות של בתי משפט אלה, קבועות בחוק בתי המשפט לענייני משפחה ובחוק שיפוט בתי הדין רבניים (נישואין וגירושין).

בישראל, נישואין וגירושין בין יהודים יערכו על פי חוקי התורה ("דין תורה"). כלומר, בית הדין הרבני הוא היחיד המוסמך לדון בנושא גירושין בין יהודים. בית המשפט לענייני משפחה רשאי לדון בסכסוכים הקשורים לגירושין. עם זאת, במידה והבעל או האשה פנו לבית הדין הרבני בבקשה למתן גט, הם רשאים לכרוך את הסוגיות הקשורות בהליך הגירושין בתביעת הגט, באופן שבית הדין הרבני ידון אף בהליך הפירוד, ולא במתן הגט בלבד. בתי המשפט דנו רבות בסוגית ה"כריכה", מתי מותר לכרוך סוגיות הקשורות להליך הפירוד וכו'.

תביעות רכוש בהליך גירושין – עו"ד דיני משפחה ממשרד עורכי דין בישראל, ימסור ללקוחו מידע אודות התביעות הרכושיות הכרוכות בהליך גירושין. ככלל, בית הדין הרבני ידון בתביעות רכושיות במסגרת הליך גירושין, רק במידה ותביעה זו נכרכה על ידי מגיש הבקשה למתן גט כדין ובתום לב.

בישראל קיימת למעשה תחרות בין גברים לנשים בבואם להתגרש, תחרות המכונה "מרוץ הסמכויות". הכוונה היא, כפי שיודעים עו"ד דיני משפחה ממשרד עורכי דין בישראל, למרוץ הסמכויות שבין בתי המשפט לענייני משפחה לבין בתי הדין הרבניים, לגבי הנושאים שלבתי משפט אלה סמכות מקבילה לדון בהם. עו"ד דיני משפחה ממשרד עורכי דין בישראל, ייעץ לבעל או לאישה לאיזו ערכאה רצוי שיפנו.

חשיבות קבלת ייעוץ בטרם הליך גירושין

פגישת ייעוץ עם עו"ד דיני משפחה ממשרד עורכי דין בישראל, בטרם פותחים בהליך גירושין, עשויה להכתיב את הטון של המשך הליך\מאבק הגירושין. עו"ד דיני משפחה ממשרד עורכי דין בישראל יעניק ייעוץ לבעל או לאישה, ויסביר מהו ההליך הצפוי במסגרת הגירושין.

עו"ד דיני משפחה ממשרד עורכי דין בישראל יבחן את עובדות המקרה, ויעניק ללקוח או ללקוחה מידע אודות זכויותיו וחובותיו במסגרת הליך הגירושין.

עו"ד דיני משפחה ממשרד עורכי דין בישראל יעניק מידע אודות ההחלטות אותן יש לקבל במסגרת הליך הפרידה הקודם לגירושין, ועד לגירושין ולאחריהם. לכל לקוח יש להתאים טקטיקת פעולה המתאימה לנסיבותיו האישיות, וזאת עו"ד דיני משפחה ממשרד עורכי דין בישראל יוכל לעשות בזכות הידע והמקצועיות שרכש בתחום דיני המשפחה.

לסיכום, למרבה הצער, נוכח סטטיסטיקות הגירושין בישראל, רצוי להיות ערוכים למצב אפשרי של גירושין. בישראל קיימות שתי ערכאות בעלות סמכות מקבילה לדון בעניינים הקשורים בהליך הגירושין, והן בתי המשפט לענייני משפחה ובתי הדין הרבניים.

להיוועצות עם עו"ד דיני משפחה ממשרד עורכי דין בישראל ישנה חשיבות מכרעת להשגת יתרון במסגרת הליך הגירושין, ועל כן מומלץ לפנות לעו"ד דיני משפחה ממשרד עורכי דין בישראל בטרם פניה להליך גירושין.

 

עו"ד סיני:  "אי אפשר בלי רישיון נהיגה! לכן אני נלחמת עבור כל לקוח שלי, בין אם מדובר בעבירת תעבורה קלה או חמורה. מניסיוני, כשנאשמים בעבירות תעבורה דואגים לייצוג משפטי, הם זוכים בדרך כלל לתוצאה הרבה יותר טובה עבורם".

עו"ד מיכל סיני מייצגת בהצלחה כ 10 שנים, נאשמים בעבירות תעבורה. בעלת ניסיון רב בניהול תיקים בבתי המשפט בתעבורה וכן בניהול משא ומתן מול התביעה המשטרתית. 

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד מיכל סיניכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות:גביע.אין באמור לעיל ובאתר משפט תעבורה משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי או תחליף לכך; כמו כן התוכן באתר משפט תעבורה לא מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, ויש לקחת בחשבון שמידע משפטי מטבעו מתיישן. כל המסתמך על המידע באתר משפט תעבורה עושה זאת באחריותו המלאה ועל דעת עצמו בלבד!

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד מיכל סיני

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות:רכב.
פרטי יצירת קשר:

עו"ד מיכל סיני
רחוב יגיע כפים 2,
בית פיילוט, קומה 2
תל אביב, 6777886

טלפון: 077-9974772


לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772


מידע חשוב נוסף